ohlaseni pozaru

NÁHODNÁ FOTKA

STATISTIKA

TOPlist

Zasedání Výroční valné hromady

vyroni valna hromada 2017 20170216 1477981571 Zasedání Výroční valné hromady našeho sboru se tak jako každoročně konalo na začátku Nového roku . V pátek 27. ledna v podvečer jsme se sešli v hojném počtu v naší klubovně, kde již bylo vše připraveno pro naše jednání. Po úvodním slovu starosty Jiřího Vrátila jsme společně s velitelem Romanem Daňkem zhodnotili rok 2016 a vytyčili plány pro rok letošní. Obohacením našeho programu byly příspěvky hostů, starosty OSH Děčín Pavla Veselého a vedoucí hasičského kroužku Mladý hasič Květoslavy Vrátilové jehož jsme patronem. Čtyři naši členové byli oceněni Čestným uznáním KSH a to Ladislav Provazník, Bohuslav Ranftner st. , Kučera Pavel st. a Jiří Jersenský st.. Čestné uznání SDH obdrželi Pavel Kučera ml. a Roman Daněk ml. V závěru jsme si pochutnali na výborném gulášku a pobavili jsme se s rodinnými příslušníky,kteří za námi dorazili.

další foto v galerii

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

 osh

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Boletice - Děčín | Magistrát města Děčín