ohlaseni pozaru

děčín

NÁHODNÁ FOTKA

STATISTIKA

TOPlist

Víkendové soustředění mladých hasičů

O předposledním prázdninovém víkendu proběhlo v prostorách hasičské zbrojnice dobrovolných hasičů z Boletic nad Labem soustředění mladých hasičů navazující na celoroční činnost tohoto kroužku. Pro všechny zúčastněné byl připraven nabytý program, ve kterém si mohli mladí hasiči po nezbytné teoretické přípravě vyzkoušet první pomoc v improvizovaném zásahu u pádu z výšky, požáru nebo dopravní nehody s vyprošťováním a zúročit tak nabyté vědomosti z celého roku. Spoustu zábavy si děti užili při hasičských hrách, stezce odvahy nebo opékání buřtů. Na závěr soustředění si děti odnesli kromě spousty zážitků, pamětní list a drobné dárky.  Již dnes se všichni těší na další setkání.

starosta SDH Boletice nad Labem Jiří Vrátil

221

další foto v galerii

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

 osh

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Boletice - Děčín | Magistrát města Děčín