ohlaseni pozaru

NÁHODNÁ FOTKA

STATISTIKA

TOPlist

Výroční valná hromada 2015

vyroni valna hromada 2015 20150326 1876440273Každoroční Výroční valná hromada se konala,tak jako tradičně se začátkem nového roku dne 30.1.2015. Programem našeho setkání bylo zhodnocení roku předešlého a vytyčení cílů pro rok letošní. Za vyzdvihnutí stojí soutěžní činnost našich nejen mladých hasičů,ale i pořádání hasičské soutěže v požárním útoku,která jak doufáme se stane tradicí našeho sboru. Součástí naší schůze bylo i ocenění některých znás,kdy medaily Za Zásluhy obdržel pan Petr Mašek,čestné uznání Krajského sdružení hasičů bylo uděleno panu Ladislavu Provazníkovi a stužku za věrnost po 20 letech održeli pan Jiří Procházka,Martin Dočiar a Jiří Nídr. Po závěrečné diskusi došlo i na výborný gulášek a příjemné posezení s rodinými příslušníky s hudbou a tancem.

další foto v galerii

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

 osh

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Boletice - Děčín | Magistrát města Děčín