ohlaseni pozaru

děčín

NÁHODNÁ FOTKA

STATISTIKA

TOPlist

Únik nebezpečných látek do ovzduší

Č.U. 26 - 12.03.2020 14:59:06, UNIK NEBEZPECNYCH LATEK, DO OVZDUSI, 1. ST., Decin, Decin IV-Podmokly, , na krizovatce Prokopa Holeho s Teplickou, naruseni plynar. zarizeni, zapach plynu, technik jede na MU, MP na MU, TECHNIKA: tatra ctyrkola (HDC 301).
Po příjezdu na místo události byl dán rozkaz velitelem zásahu, k prověření zdravotního stavu obyvatel v přilehlé budově u místa zásahu. V budově se nacházelo 7 obyvatel, bez zdravotních potíží. Obyvatelé byli poučeni o zákazu vycházení a zákazu větrání. Nadále byla jednotka jako záloha na místě události připravena v dýchací technice. Po zamezení úniku plynu pracovníkem plynáren, byla jednotka odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.

unb2 unb3

unl1

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

 osh

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Boletice - Děčín | Magistrát města Děčín