Popis produktu

Popis:

- Teplý, Pohodlný, Klasický Design ve Stylu: To může zajistit, že jste neztratili žádný přebytek tepla, užijte si pohodlí teplo.To je jemné, nepromokavé, větru odolné, zajistit, že nejste omezeni na outdoorové sporty bez ztráty elegance.

- Bezpečné a Spolehlivé: bezpečné napětí 5V, topení kus používá uhlíkových vláken topný drát, žádné záření, stabilní tepla, regulace teploty.

- USB Nabíjení, Bezpečné Mytí: je vhodný k nabití.Musíte vždy připojit mobilní napájení 5V, (výrobek neobsahuje mobilní napájení).Musíte odstranit mobilní výkon při mytí, můžete snadno mytí, ruční mytí, suché čištění.

- Tři Rychlosti, Nastavení Teploty:Tři vysoká teplota, střední teplota, nízká teplota režim nastavení, snadné vytápění.

- Široce Použitelný: Ideální dárky pro členy rodiny, přátele a zaměstnance, užijte si jízdu na sněžných skůtrech, motorky, turistika, kempování, pěší turistika, lyžování, rybaření, lov či kanceláře každodenním životě a na podzim a v zimě.

Specifikace:

Vytápění prostor:

Zadní výstřih, zadní

Posádky krku

Název produktu: Elektrická Vesta

Materiál: 100% nylon/Výplň: 100% polyester

Vlastnosti: inteligentní tři-stupňová regulace teploty nastavitelná

Velikost: L/XL/XXL/XXXL/XXXXL/5XL/6XL/7XL/8XL

Obsah Balení:

Vyhřívaná vesta*1

Poznámky:

Opatření:

Nepoužívejte mokré oblečení za elektřinu.V případě, že déšť je mokrý, prosím, vypněte a přestaňte používat.

Tento produkt neobsahuje mobilní síly, a ty musí vždy připojit k mobilní zdroj energie, pokud jej používáte.

Velikost topení vesta je měřeno ručně, a tam bude chyba asi 3 cm.Je doporučeno, aby koupit větší velikost

• Číslo Modelu: 2020
  • Velikost: L/XL/XXL/XXXL/XXXXL/5XL/6XL/7XL/8XL
  • Původ: KN(Původu)