NÁHODNÁ FOTKA

STATISTIKA

TOPlist

Zasedání Výroční valné hromady

vyroni valna hromada 2017 20170216 1477981571 Zasedání Výroční valné hromady našeho sboru se tak jako každoročně konalo na začátku Nového roku . V pátek 27. ledna v podvečer jsme se sešli v hojném počtu v naší klubovně, kde již bylo vše připraveno pro naše jednání. Po úvodním slovu starosty Jiřího Vrátila jsme společně s velitelem Romanem Daňkem zhodnotili rok 2016 a vytyčili plány pro rok letošní. Obohacením našeho programu byly příspěvky hostů, starosty OSH Děčín Pavla Veselého a vedoucí hasičského kroužku Mladý hasič Květoslavy Vrátilové jehož jsme patronem. Čtyři naši členové byli oceněni Čestným uznáním KSH a to Ladislav Provazník, Bohuslav Ranftner st. , Kučera Pavel st. a Jiří Jersenský st.. Čestné uznání SDH obdrželi Pavel Kučera ml. a Roman Daněk ml. V závěru jsme si pochutnali na výborném gulášku a pobavili jsme se s rodinnými příslušníky,kteří za námi dorazili.

další foto v galerii

CO NÁS ČEKÁ

Žádné události

POČASÍ V DĚČÍNĚ

 osh

PŘIHLÁŠENÍ

JSDH Boletice - Děčín | Martin Strnad | Magistrát města Děčín